Reklama

Dr Bodnar z Podkarpacie ma dosyć! Czy to koniec leczenia amantadyną?

Opublikowano:
Autor:

Dr Bodnar z Podkarpacie ma dosyć! Czy to koniec leczenia amantadyną? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ministerstwo Zdrowia podejmuje dziwne decyzje w kwestii badań klinicznych nad amantadyną w terapii COVID-19. Przemyski pulmonolog Włodzimierz Bodnar ma dosyć tej niepewności oraz igrania z ludzkim życiem.

Doktora Bodnara zastanawia fakt, dlaczego w tak trudnej sytuacji epidemiologicznej, tysiącach zgonów tygodniowo, wymaga się od leku dostępnego na rynku kompletnych badań klinicznych i nie dopuszcza się go do terapii.

O tym jak dr Włodzimierz Bodnar próbował walczyć o powszechne stosowanie amantadyny pisaliśmy wiele razy. Pulmonolog przedstawiał kolejne dane potwierdzające skuteczność swojej terapii w walce z COVID-19.

Skuteczność była wysoka, a po 48 godzinach od podania amantadyny następowała znaczna poprawa. Rząd najpierw zdecydował o wycofaniu tego specyfiku z użycia wobec zakażonych koronawirusem, a po kilku dniach zmienił decyzję i...   CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy