Reklama

Dożynki 2020 gminy Kolbuszowa. Trzeba się spieszyć!

Opublikowano:
Autor:

Dożynki 2020 gminy Kolbuszowa. Trzeba się spieszyć! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze tylko do piątku włącznie (10 lipca) zespoły mogą się zgłaszać do udziału w tegorocznym święcie plonów.

Dożynki odbędą się 23 sierpnia w Porębach Kupieńskich.

- W ramach tegorocznego święta plonów pn. „II Lasowiackie Dożynki- Powrót do Tradycji” przeprowadzone zostaną konkursy na tradycyjny wieniec, chleb, śpiew i taniec przy wieńcu dożynkowym. Mogą w nich wziąć Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia, zespoły folklorystyczne oraz wszyscy miłośnicy tradycji regionu lasowiackiego

- informują pracownicy kolbuszowskiego magistratu

 

 


Zgłoszenia do konkursów oraz seminarium i warsztatów przyjmowane są do 10 lipca do godziny 16. Więcej informacji można znaleźć na stronie MDK. Warunkiem uczestnictwa w konkursach jest wzięcie udziału w seminarium i warsztatach artystycznych z zakresu śpiewu i tańca przy wieńcu dożynkowym. Zorganizowane zostaną one 1 sierpnia w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej w godzinach od 8 do 18.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE