Reklama

Setne urodziny Józefa Łagody z gminy Cmolas. [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pięknego jubileuszu doczekał się Józef Łagoda. Stulatek świętował swoje okrągłe urodziny w gronie najbliższych w Porębach Dymarskich (gmina Cmolas).

Józef Łagoda, mieszkaniec gminy Cmolas, kilka dni temu obchodził swoje okrągłe urodziny. 16 listopada, 100 lat temu, pan Józef urodził się w Porębach Dymarskich, z którymi związany jest po dziś dzień. 

- Całe swoje życie pan Józef spędził w tej miejscowości. W czasie II wojny światowej pracował przymusowo na rzecz III Rzeszy. Na uroczystej mszy odprawionej przez miejscowego proboszcza 13 listopada zgromadziła się cała 100-osobowa rodzina – 4 dzieci z rodzinami, wnuki i prawnuki

- czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy Cmolas.

W minioną środę (16 listopada) winszować setnych urodzin pana Józefa Łagody i życzyć mu wszystkiego najlepszego w kolejnych latach, zgłosiła się delegatura z Urzędu Gminy Cmolas na czele z wójtem Eugeniuszem Galkiem i Anetą Fryc, kierownikiem USC.

Pięknego jubileuszu, gratulowała też Teresa Maciąg, sołtys Porębach Dymarskich 

- 100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzą lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica wiedzy. Ten jubileusz to również wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych gminy Cmolas 

- podkreślał wójt Galek w życzeniach skierowanych do stulatka. 

 

Włodarz przekazał jubilatowi najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.

- Pan Józef, pomimo swojego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Aktualnie mieszka w domu rodzinnym z córką. Recepta na długowieczność według jubilata to ruch, praca oraz poczucie humoru. W domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę. To stąd bierze się radość życia pana Józefa oraz życzliwość dla ludzi. Z wielkim wzruszeniem dziękował za życzenia i odwiedziny

- dodała Aneta Fryc z Urzędu Stanu Cywilnego w Cmolasie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy