Reklama

Do worka i do lasu

Opublikowano:
Autor:

Do worka i do lasu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Ten, kto to zrobił, nie jest człowiekiem – tak internauci komentują sprawę rocznego pieska Pixela. Właściciel czworonoga najpierw schował go do worka, a następnie wyrzucił na skraj lasu.

Strażnicy miejscy znaleźli psa w lesie, na granicy Zarębek i Cmolasu. - Zabraliśmy pieska w piątek rano, a jak ustaliliśmy, prawdopodobnie został wyrzucony cztery dni wcześniej - informuje Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej w Kolbuszowej.

Na łańcuchu
Właściciel czworonoga pozbył się go w bardzo okrutny sposób. Najpierw wsadził go do worka, a następnie wyrzucił go na skraj lasu. Po co worek? - Żeby pies nie pobiegł za samochodem - mówi Grzegorz Dzimiera. Na szczęście właściciel nie zawiązał worka, dlatego pies był w stanie się z niego wydostać. - Pixel ma około roku. Wiadomo, że właściciel trzymał go na łańcuchu, bo na karku ma wyraźnie odciśnięty taki trzy-, czterocentymetrowy pas po obroży - dodaje komendant.

Więcej w 16 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE