Reklama

Do kiedy nie będzie prądu na ulicach miasta?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Do kiedy nie będzie prądu na ulicach miasta?  - Zdjęcie główne

foto Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiejsza (8 lutego) kolizja na ul. Kościuszki w Kolbuszowej, jest przyczyną braku prądu na niektórych ulicach miasta.

Mieszkańcy ul. Kościuszki od ul. 11 listopada do skrzyżowania z ul. Tyszkiewiczów pozbawieni dostawy prądu. Przerwa w dostawie potrwa do ok godz. 22, czyli do czasu usunięcia słupa i wymiany na nowy, a także wymiany lin przewodów elektrycznych. 


- Jestem po uzgodnieniach z policją i ze strażą pożarną. Będą oni obecni na miejscu do czasu usunięcia uszkodzenia. Jednostka ochotniczej straży pożarnej, będzie współpracować ze służbami ratowniczymi i z ekipą PGE z Mielca, która będzie dokonywać prac naprawczych

- poinformował Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Od godz. 15, powinny się rozpocząć prace polegające najpierw na zabezpieczeniu przewodów, żeby samochód ciężarowy mógł stamtąd wyjechać. Następnie ekipa przystąpi do prac. Warunki pogodowe niestety nie sprzyjają. 

Podczas kolizji nikomu nic się nie stało. W dalszym ciągu kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu. Aby być na bieżąco, dołącz do grupy: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy