Reklama

Do centrum Kolbuszowej wracają ogródki piwne

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Do centrum Kolbuszowej wracają ogródki piwne  - Zdjęcie główne

Na płycie rynku mogą powstać dwa ogródki piwne. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Kolbuszowa chce oddać w dzierżawę miejsce na płycie rynku. Jakie są wytyczne do prowadzenia ogródków gastronomicznych w dobie pandemii?

Prowadzący punkty gastronomiczne powinni stosować aktualne zalecenia i wytyczne w związku z trwającą pandemią. Klienci powinni mieć możliwość korzystania z urządzeń sanitarnych, znajdujących się nie dalej niż 120 metrów od ogródków.

 

Wydzierżawiona powierzchnia wynosi 200 mkw - dwa razy po 100 mkw. Wysokość czynszu za jeden miesiąc wynosi pięć złotych plus vat za jeden metr kwadratowy. 

Urzędnicy zwracają uwagę, że w ogródku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i wyrobów tytoniowych. Dzierżawca zobowiązuje się do ponoszenia wszelkich obciążeń publiczno-prawnych. Właściciel obiektu zobowiązany będzie do dbania w tym rejonie o czystość. Jego obowiązkiem będzie również zawarcie umowy na wywóz nieczystości. 

Okres funkcjonowania ogródków w rynku upływa 15 października. Na wniosek dzierżawcy data może przesunąć się do końca października. 

Czy będą chętni na uruchomienie ogródka w centrum miasta? O tym przekonamy się już niebawem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy