Reklama

Dni Raniżowa 2019 - sprawdź co będzie się działo

Opublikowano:
Autor:

Dni Raniżowa 2019 - sprawdź co będzie się działo  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 13 i 14 lipca odbędzie się coroczne święto - Dni Raniżowa.

Świętowanie rozpocznie się w sobotę (13 lipca) koncertem zespołu muzycznego Paradex. Główne obchody odbędą się natomiast w niedzielę (14 lipca). Od godz. 9 do 14 będzie trwać Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Wójta Gminy Raniżów. Wezmą w nim udział dzieci z roczników: 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012.

Oficjalne otwarcie Dni Raniżowa nastąpi o godz. 14. Na początek imprezy wystąpi zespół tańca nowoczesnego. Następnie wokalnie zaprezentują się dzieci i młodzież. O godz. 16 odbędzie się pokaz strongman, a godzinę później koncert zespołu coverowego.

Gwiazdą Dni Raniżowa będzie zespół Skaner, który na scenie zaprezentuje się o godz. 19. O 20.30 rozpocznie się natomiast zabawa taneczna. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 1 w nocy.

Impreza odbędzie się na stadionie sportowym w Raniżowie. Na najmłodszych uczestników imprezy będzie czekało sporo atrakcji, między innymi: dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, malowanie twarzy, popcorn i wata cukrowa. Wstęp na Dni Raniżowa będzie bezpłatny.

Organizatorem imprezy jest wójt gminy Raniżów oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE