Reklama

Dni Raniżowa 2018. Gwiazdą imprezy Andre z przebojem "Ale Ale Aleksandra"

Opublikowano:
Autor:

Dni Raniżowa 2018. Gwiazdą imprezy Andre z przebojem "Ale Ale Aleksandra" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Święto Raniżowa zaplanowano w tym roku na 16 i 17 czerwca.

O planach i szczegółowych, planowanych kosztach związanych z tegorocznymi Dniami Raniżowa poinformował podczas ostatniej sesji Rady Gminy Raniżów (24 maja) Dariusz Sobolewski, pełniący obowiązki dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie.

Jak powiedział Sobolewski, gwiazdą Dni Raniżowa ma być zespół disco polo "Andre" (wykonawca takich utworów jak "Ale Ale Aleksandra"czy "Disco polo gra").

-  Koszt takiego koncertu wyniósłby około 16 tys. zł - zdradził i dodał, że podczas Dni Raniżowa zagrałaby również orkiestra (2,5 tys. zł) i DJ (1,2 tys. zł).

Wśród planowanych atrakcji znalazł się także występ Krystiana Herby, akrobaty na rowerze, który znany jest publiczności z występu w programie "Mam talent". Za show w Raniżowie Herba miałby zgarnąć około 3 tys. 700 zł.

W sumie impreza ma kosztować ponad 42 tys. zł. Na co zostaną więc przeznaczone pozostałe pieniądze? Organizatorzy będą musieli zapłacić między innymi za wynajęcie ochrony (1400 zł) i ubezpieczenie (700 zł).

Wśród zestawienia kosztów imprezy znalazła się również opłata dla ZAIKS-u (Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych) w wysokości 450 zł, a dająca prawo do odtwarzania utworów audiowizualnych.

Trzeba będzie też zapłacić za scenę (4,5 tys. zł) i nagłośnienie (4 tys. zł).

Więcej w aktualnym Korso [nr 21/2018]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE