Reklama

Dla zdrowia i zabawy

Opublikowano: ndz, 25 cze 2017 05:00
Autor:

Dla zdrowia i zabawy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę, 14 czerwca, na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II odbyła się już po raz czwarty Olimpiada Przedszkolaka.

Do zabawy zaproszono wszystkie przedszkola z gminy Niwiska. Wspólnie bawiły się dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Puchatek" w Przyłęku, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Tęcza" w Trześni, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Wesoły Promyk" w Siedlance, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Niwiskach oraz  z Niepublicznego Przedszkola "Kraina Radości" w Hucinie. 

Celem spotkania, jak co roku, było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku oraz integracja dzieci z całej gminy. Zawody rozpoczęły się wesołą rozgrzewką, następnie nadszedł czas na konkurencje sportowe. Przedszkolaki startowały w wyścigach na gąsienicach, ścigały się z taczkami, rywalizowały w przenoszeniu jajka na łyżce, podawaniu sobie balona czy w przechodzeniu przez hula-hop. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy z wykorzystaniem chust animacyjnych oraz zabawy ruchowe przy muzyce. Mali sportowcy dzielnie pokonywali trudności, wykazali się umiejętnościami fizycznymi i zaangażowaniem, a ich koledzy i koleżanki zasłużyli na miano prawdziwych kibiców. Po zawodach dzieci udały się na smaczny poczęstunek. 

Więcej w 25 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.