Reklama

Dla ekonomii

Opublikowano:
Autor:

Dla ekonomii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Władze gminy aktywnie włączyły się w inicjatywę utworzenia podmiotu ekonomii społecznej, we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Inicjatywa to wynik zaproszenia władz i pracowników urzędu gminy  do udziału w projekcie "ROWES- kompleksowe wsparcie sektora ekonomii społecznej w subregionie I". 

Na targach
- Pierwszy krok w tym kierunku zrobiliśmy 16 lipca br. na Targach Rodzimej Tradycji w Niwiskach, poprzez zaprezentowanie umiejętności kulinarnych i artystycznych. Kolejne działania to warsztaty szkoleniowe i wyjazd studyjny do wybranych podmiotów ekonomii społecznej, by poznać ich funkcjonowanie w praktyce - informuje wójt Elżbieta Wróbel i do współpracy zaprasza wszystkich zainteresowanych. – Grupa jest wciąż otwarta na nowe osoby, nowe pomysły, działania potrzebne w naszej gminie i realizację własnych marzeń. RARR zapewnia wsparcie na każdym etapie, a więc warto spróbować swoich sił - mówi wójt.
Wiele podmiotów ekonomii społecznej funkcjonuje w Polsce od lat, z czego najbardziej znane, głównie ze względu na swój turystyczny profil, to Wioska Garncarska w Nidzicy czy Jura Park Bałtów. 

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE