Reklama

Diamentowe Patelnie rozdane w Weryni [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znakomite potrawy, paleta barw jesieni oraz wyszukane smaki dominowały podczas drugiej edycji konkursu Diamentowa Patelnia. Organizatorem tego wydarzenia był Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.

To, jak smakowały przygotowane przez uczestników konkursu potrawy, oceniało czteroosobowe jury, w składzie: Zbigniew Bogacz - dyrektor szkoły, Marcin Kosek - manager Restauracja Stodoła u Gajdy, Anna Fitał - nauczyciel przedmiotów gastronomicznych oraz Ewelina Tęcza - przewodnicząca.

- Komisja konkursowa była pod wrażeniem nie tylko doznań estetycznych, ale również walorów smakowych

- zapewnia Anna Tęcza, nauczyciel z ZSA-E w Weryni.

Po burzliwej dyskusji jury wyłoniło laureatów w konkursie kulinarnym, którego hasłem przewodnim była jesień na polskim stole.

- Wszyscy uczestnicy wykazali się pomysłowością i pracowitością, dlatego też otrzymali cenne nagrody, które mamy nadzieję, że będą pomocne w dalszym rozwijaniu talentów kulinarnych

- dodaje Bogusława Sobowska-Rekut z ZSA-E w Weryni. 

Celem konkursu, jak zaznacza Anna Tęcza, było m.in. propagowanie zasad racjonalnego odżywiania i kultury jedzenia, rozwijanie pomysłowości uczniów i tworzenie własnych receptur i modyfikowanie już istniejących.

Diamentowe Patelnie trafiły do:

  • Karoliny Łysiak (1. miejsce)
  • Gabrieli Jabłońskiej (2. miejsce)
  • Kingi Wilczyńskiej (3. miejsce).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy