Reklama

Darmowe nauki pływania dla dzieci ze szkoły w Komorowie. Ilu wychowanków z nich skorzysta?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Darmowe nauki pływania dla dzieci ze szkoły w Komorowie. Ilu wychowanków z nich skorzysta? - Zdjęcie główne

Ile dzieci skorzysta z darmowych zajęć realizowanych przez szkołę? | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stowarzyszenie z Komorowa zrealizuje dla uczniów klas 1-3 naukę pływania. To pokłosie realizowanego programu "Umiem pływać". Ilu uczniów weźmie w nim udział?

Projekt skierowany jest do uczniów klas podstawowych i obejmie 20 godzin nauki pływania. Zajęcia mają być realizowane na basenie w Cmolasie. Weźmie w nich udział w sumie 35 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Komorowie.

O dofinansowanie projektu powszechnej nauki pływania zwróciło się do urzędu gminy w Majdanie Królewskim stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna Komorów". Koszt realizacji całego projektu wynosi 7 tys. zł, z czego 1400 zł to kwota, która ma pochodzić z majdańskiej gminy. Reszta to pieniądze z rządowego programu.Darmo

Jak poinformowała w rozmowie z nami Janina Wójtowicz, zastępca wójta Jerzego Wilka, stowarzyszenie realizowało ten sam projekt również i w ubiegłym roku.

Program powszechnej nauki pływania jest propozycją uczestnictwa w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego.

To przede wszystkim nauka podstawowych umiejętności pływania, jak też możliwość rozwijania i podnoszenie sprawności fizycznej. Uczestnictwo w programie ma zachęcić uczniów do systematycznego uprawiania sportu oraz prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy