Reklama

Dariusz Sobolewski ma przez rok pełnić obowiązki dyrektora. Bez konkursu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dariusz Sobolewski ma przez rok pełnić obowiązki dyrektora. Bez konkursu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Na jaki okres został powołany Dariusz Sobolewski? - dopytywał wójta podczas ostatniej komisji rewizyjnej przewodniczący rady gminy.

Podczas obrad komisji rewizyjnej (5 lutego) szef rady zwrócił się do wójta z pytaniem w sprawie wyboru, którego ten dokonał, powołując na stanowisko p.o. dyrektora GOKSiR-u.

- Panie wójcie, chcielibyśmy dowiedzieć się coś więcej na temat nowego dyrektora raniżowskiego ośrodka kultury. Wiemy tylko z doniesień prasowych, że Dariusz Sobolewski jest nowym dyrektorem GOKSiR- u

- stwierdził Ryszard Rzeszutek. - Radni i mieszkańcy dopytują mnie w tym temacie - wyjaśnił.

Na pytanie przewodniczącego odpowiedział wójt.

- To wszystko wynika z przepisu, na podstawie którego pełniący obowiązki dyrektora został powołany, i wystarczy sięgnąć do niego. Nie jest to żadna tajemnica

- stwierdził Władysław Grądziel, włodarz gminy.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy