Reklama

Dali z siebie wszystko

Opublikowano:
Autor:

Dali z siebie wszystko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na krytej pływalni Fregata w Kolbuszowej odbyły się zawody w ramach II edycji Podkarpackiej Ligi Pływackiej. W zmaganiach wzięło udział około 250 zawodników z 16 klubów.

W zawodach mogli uczestniczyć zawodnicy mający 12 lat i młodsi. Pływacy mieli prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie drużynowej. Każdy klub mógł wystawić dowolną ilość uczestników. Kolbuszowską Fregatę reprezentowało 12 sportowców.  Wśród chłopców na najwyższym stopniu podium stanęli Braian Skowroński, zwycięzca  wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym i Michał Szostak, który wygrał konkurencje stylem motylkowym na 50 metrów. Dobrze spisał się także Szczepan Wójcik, który o włos przegrał rywalizację na 100 metrów stylem klasycznym i musiał zadowolić się srebrnym medalem. W kategorii dziewcząt rywalizacja była niezwykle zacięta. Na szczególne uznanie zasługuje Anna Mikoda, która zajęła wysokie 15. miejsce w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym. Warto wspomnieć, że w tej konkurencji startowało aż 60 zawodniczek.

Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący UKS FREGATĘ podczas zawodów w Kolbuszowej: 
Anna Mikoda, Julia Szklarz, Julia Wrońska, Kornelia Woźniak, Milena Szewc, Braian Skowroński, Michał Szostak, Szczepan Wójcik, Jakub Wilk, Wiktor Blicharz, Karol Rzemień, Mikołaj Wójcik.  

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE