Reklama

Czytelnik: - Wycinają co popadnie!

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik: - Wycinają co popadnie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Kolejne drzewa trafiły pod ostrze piły. Tym razem wycięto je w okolicy stadionu sportowego. Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego? - pytał rozemocjonowany mieszkaniec gminy.

Mężczyznę oburzył fakt wycięcia kilku drzew w okolicy stadionu sportowego przy ulicy Wolskiej w Kolbuszowej. - Dopiero co wycięto kilkanaście drzew przy krajowej "dziewiątce", a tu kolejna wycinka. Tym razem ofiarą padły drzewa na stadionie sportowym. Nie wiem, czy na tym ma polegać zmiana w przepisach, żeby wycinać co popadnie? Jeśli tak, to pewnie za niedługo w Kolbuszowej drzewa będzie można policzyć na palcach - nie krył oburzenia nasz rozmówca. 

Co za tym stoi?
Mieszkaniec gminy chciał dowiedzieć się, kto i dlaczego podjął decyzję o usunięciu starych drzew. - Czy był to tylko czyjś kaprys, chęć skorzystania z możliwości, która pojawiła się teraz w polskim prawie, a może ktoś ma jakiś plan względem tej działki? - zastanawiał się mężczyzna. - Proszę, przyglądnijcie się tej wycince i dowiedzcie się jakiś szczegółów - domagał się mężczyzna. 

Więcej w 12 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE