Reklama

Czytelnik: - To skandal!

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik: - To skandal! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od początku wakacji dzieci nie mogą korzystać z placu zabaw przy Zespole Szkół. - To wstyd! - uważa nasz Czytelnik, który, jak przyznał, już kilka razy interweniował w tej sprawie u gospodarza wsi.

- Sołtys mi powiedział, że na placu zabaw mają być robione jakieś prace konserwatorskie i że jak tylko zostaną zrobione, to plac zabaw będzie czynny. Tylko że mijają kolejne dni, tam się nic nie dzieje, a dzieci dalej nie mogą się bawić. Tak nie może być! - nie krył oburzenia mieszkaniec Cmolasu.

Nieczynny
- Najgorsze jest to, że są wakacje, dzieci się nudzą i z chęcią poszłyby na taki plac zabaw. Przecież to jest jedyny publiczny plac zabaw w Cmolasie, więc powinien być cały czas dostępny - twierdził mężczyzna. - Do Cmolasu przyjeżdżają ludzie na wakacje z dziećmi, chcą wejść, a tu brama zamknięta i już od trzech tygodni wisi ta tabliczka: Plac zabaw nieczynny. To nie świadczy dobrze o naszej wsi. Jak jakiś remont jest potrzebny, to owszem, niech zostanie zrobiony, ale niech się to tak nie przeciąga - alarmował Czytelnik. 

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE