Reklama

Czytelnik: - Ta ulica to porażka

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik: - Ta ulica to porażka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Kolbuszowej mają dość ulicy Handlowej. Zbulwersowani domagają się natychmiastowego remontu traktu. Co na to magistrat?

Od jakiegoś czasu napływają do nas skargi mieszkańców miasta, którym nie podoba się stan ulicy Handlowej. - To wstyd, że w Kolbuszowej są jeszcze takie ulice, na których można zgubić koło samochodu. I to nie są żarty! - napisał do nas jeden z internautów. 

Łatanie dziur nic nie da
Mężczyzna, który jak przyznał, codziennie przejeżdża ulicą Handlową i ulicą Wiktora, z obawą zauważa, jak z traktów znika asfalt. - Tymi drogami w ogóle nie da się jeździć. Dziura na dziurze! Auta cierpią, a przede wszystkim zawieszenie, które jest kosztowną inwestycją. Ja sam już straciłem 1800 zł na remonty. Normalnie porażka! - nie ukrywał swojego rozczarowania. - Kiedyś czytałem, że ta okolica to "oczko w głowie burmistrza". Tyle że drogi jakie były, takie są. Załatanie dziur nic nie da. Trzeba w końcu zrobić te ulice porządnie - pisał mężczyzna. 

Więcej w 32 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE