Reklama

CZYTELNIK: Już dawno powinien powstać na naszym osiedlu

Opublikowano:
Autor:

CZYTELNIK: Już dawno powinien powstać na naszym osiedlu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatnim czasie dostaliśmy sygnał od jednego z naszych Czytelników. Nakreślił on sprawę, której rozwiązania nie mogą doczekać się mieszkańcy jednego z osiedli w Kolbuszowej.

Jak pisze pan Jan, osobom mieszkającym przy ul. Jana Pawła i Partyzantów doskwiera brak bankomatu. Czytelnik zwraca uwagę na to, iż mieszkająca tam spora część mieszkańców miasta jest pozbawiona szybkiego podjęcia gotówki. 

Jako przykład podaje on inne miejsca w mieście, gdzie dostęp do bankomatu nie stanowi większego problemu. Pan Jan na podsumowanie dodał, że mieszkańcy, jak i on sam, chcieliby, aby któryś z banków zauważył tę wyrwę w mieście na mapie bankomatów i ją uzupełnił. Mężczyzna podpowiada, że okolice Intermarche, pływalni czy Delikatesów Centrum byłyby optymalną lokalizacją. Nie wszędzie da się przecież zapłacić kartą płatniczą. 

W ubiegłym roku na terenie gmin wiejskich uruchomiono dwa bankomaty: w Niwiskch przy urzędzie gminy a także w Cmolasie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE