Reklama

Czytelniczka skarży się na mężczyzn pijących alkohol na ul. 11 Listopada w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Czytelniczka skarży się na mężczyzn pijących alkohol na ul. 11 Listopada w Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ulicy 11 Listopada nie trzeba żadnej uroczystości, aby w biały dzień wznoszono toasty. - Takie imprezy zaczęły się, odkąd wyremontowano ulicę - żali się mieszkanka.

Ulica po remoncie widocznie przypadła do gustu rozrywkowej części mieszkańców, bo świętują tam bardzo często. Ile by tego nie było, to pobłażliwość lokatorów jest już na wyczerpaniu. Kłopot z degustatorami w miejscu publicznym przeszkadza. - Czasem jest ich dwóch, czasem czterech - mówi kobieta - Czasem się ukrywają z piciem. Chowają butelki za koszem lub do torby - wyjaśnia.

Sęk w tym, że po takich spotkaniach miejsce schadzek, jakim jest ławka przed blokiem, pozostawia wiele do życzenia. - Ostatnio, jak szłam rano do pracy, były wymiociny obok ławki. Sikają gdzie popadnie, pod krzakami, nie zwracają uwagi na przechodniów - denerwuje się kobieta.

Co na to służby porządkowe? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE