Reklama

Czytelniczka: Plac stoi i straszy

Opublikowano:
Autor:

Czytelniczka: Plac stoi i straszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkanka gminy interweniuje w sprawie zamkniętego, od dłuższego już czasu, placu zabaw znajdującego się przy szkole w Mazurach. - Stoi i starszy owinięty taśmą ostrzegawczą, aby z niego nie korzystać - skarży się kobieta. - Kiedy dzieci będą znowu mogły się tam bawić? - dopytuje.

- Proszę się zainteresować sprawą placu zabaw przy szkole w Mazurach. Stoi i starszy owinięty taśmą ostrzegawczą, aby z niego nie korzystać - napisała do nas mieszkanka gminy Raniżów.

 

Nie ma zabawy

- Przez całe wakacje nie został naprawiony, odnowiony. Jako rodzice dzieci przedszkolnych czujemy wielki żal do gminy, że nie dba o podległe sobie place - stwierdziła kobieta, która poprosiła nas o interwencję w tej sprawie.  - Proszę zbadać sprawę, kto jest za to odpowiedzialny, bo dzieci nie mają się gdzie bawić, a jeszcze gorzej, bo wychodząc na pole panie (opiekunki - przyp. red.) muszą odsuwać dzieci od drabinek, żeby komuś nie stała się krzywda - dodała.

- Czy pani dyrektor dostała jakieś plany przebudowy i fundusz na ten cel? Czy są jakieś terminy ustalone? - zapytała. - Może jak to zostanie nagłośnione, to władza poczuje się w obowiązku wykonywać swoje zadania - podsumowała kobieta.

 

 

 Co mówi dyrektorka?

W sprawie placu zabaw próbowaliśmy się skontaktować kilkukrotnie telefonicznie z Renatą Zawartka, dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych w Mazurach. Niestety bezskutecznie. Dlatego wysłaliśmy do niej maila z pytaniami w tej sprawie. Na odpowiedź czekamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE