Reklama

Czy w Widełce stanie fotoradar?

Opublikowano: pt, 31 sty 2020 09:28
Autor:

Czy w Widełce stanie fotoradar?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił przetarg na zakup i instalację 26 fotoradarów w całej Polsce. Czy na liście znajduje się również powiat kolbuszowski?

GITD chce zamontować urządzenia rejestrujące pomiar prędkości na najbardziej niebezpiecznych odcinkach dróg.

W przetargu nie znalazło się żadne miasto leżące w województwie podkarpackim. Jednak inspektorat opublikował także listę rezerwową, gdzie mogłyby znaleźć się fotoradary. Jest również 26 punktów, gdzie urządzenia znajdą się, ale w dalszej przyszłości. Dla mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, i nie tylko, kluczowy może być fotoradar planowany w Widełce, na drodze krajowej nr 9, którą najczęściej podróżuje się do Rzeszowa. Ponadto na Podkarpaciu drugim punktem na liście rezerwowej jest Boguchwała.

Przypomnijmy, że przed Widełką znajduje się odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej. Na chwilę obecną pozostaje on nadal wyłączony, a wznowienie go planowane jest wiosną tego roku. GITD planuje przesunięcie pierwszych bramek odcinkowego pomiaru za nowe rondo na DK9. Drugi pomiar pozostanie nietknięty. Tym samym skróci się on o kilkaset metrów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE