Reklama

Czeski debiut Oliwii

Opublikowano:
Autor:

Czeski debiut Oliwii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po raz pierwszy Oliwia Sybicka zaprezentowała się za granicą. Do kraju ośmiolatka wróciła z kolejnymi sukcesami.

Młoda kolbuszowianka, 6 i 8 sierpnia, wzięła udział w dwóch dużych turniejach w Czechach. - Wyjazd był spontaniczny i może dzięki temu się wydarzył - zaznacza Agnieszka Wilk-Sybicka, mama dziewczynki. - Jego celem były rozgrywki w kategorii pomarańczowej. Okazało się jednak, że według czeskich przepisów Oliwia (2009 rocznik) nie może grać w kat. pomarańczowej tylko w zielonej, czyli twardszą piłką i na całym korcie - dodaje nasza rozmówczyni i przyznaje, że jej ośmioletnia córka do tej pory nie trenowała piłką zieloną. - W Polsce grają nią dzieci dziesięcioletnie. Dla Oliwii nawet kat. pomarańczowa jest wyzwaniem i celem głównym na 2018 rok.

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE