Reklama

Cysterna z niebezpiecznym ładunkiem przewróciła się na rondzie. Zablokowana droga Mielec - Kolbuszowa [MAPA]

Opublikowano:
Autor:

Cysterna z niebezpiecznym ładunkiem przewróciła się na rondzie. Zablokowana droga Mielec - Kolbuszowa [MAPA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Utrudnienia na drodze wojewódzkiej. Na rondzie przy wjeździe do miasta, leży ciężarówka. Przewożono w niej łatwopalną substancję - styren.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (9 marca) przed godziną 13. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Jak informuje mielecka policja, droga w kierunku Kolbuszowej jest zablokowana. Nie wiadomo jednak jak długo. 

-  W związku z tym, że jest to cysterna z ładunkiem niebezpiecznym, strażacy utworzyli strefę bezpieczeństwa w odległości do 300 metrów od miejsca tego zdarzenia - mówi Urszula Chmura, rzecznik policji w Mielcu.

Policjanci kierują na objazdy - z Dębicy do Mielca ul. Wojsławską oraz z Kolbuszowej do Mielca przez Niwiska. Utrudnienia mogą potrwac nawet kilka godzin.


Styren 

  • Podejrzewa się, że działa szkodliwie na dziecko w łonie matki
  • Działa szkodliwie w następstwie wdychania
  • Powoduje uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub powtarzane narażenie
  • Działa drażniąco na oczy i skórę

Wiadomość powstała dzięki informacji zamieszczonej na grupie  NA SYGNALE - Kolbuszowa i okolice 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE