Reklama

Ćwierć miliona na chodniki

Opublikowano:
Autor:

Ćwierć miliona na chodniki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prawie 250 ty. zł samorząd zamierza w tym roku przeznaczyć na budowę dwóch deptaków dla pieszych. Chodniki pojawią się przy drogach powiatowych w Cmolasie i Jagodniku. Gdzie dokładnie?

Budowa pierwszego z traktów pochłonie blisko 170 tys. zł. Chodnik pojawi się w Jagodniku przy drodze powiatowej Jagodnik – Cmolas – Mechowiec – Dzikowiec.

Nim będzie za późno
 – Ta inwestycja jest bardzo zasadna. Jeśli ktoś zna teren i wie, w jakim miejscu ma powstać ten chodnik, to przyzna mi rację. Tam jest zakręt, schodzą się drogi gminna z powiatową, a potem droga prowadzi do szkoły. To znacznie poprawi bezpieczeństwo w naszej miejscowości – przekonywał swoich kolegów z rady Ryszard Warzocha, wiceprzewodniczący rady i jednocześnie mieszkaniec Jagodnika. – Proszę o pozytywne ustosunkowanie się do tej kwoty. To dla bezpieczeństwa. Później, jakby się coś stało, żeby ktoś na nas psów nie wieszał – dodał samorządowiec.

Więcej w 8 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE