Reklama

Co myślisz o gminie Cmolas? Wypełnij anonimową ankietę [LINK]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UG Cmolas

Co myślisz o gminie Cmolas? Wypełnij anonimową ankietę [LINK] - Zdjęcie główne

Urząd prosi o uzupełnienie ankiety. | foto UG Cmolas

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Budowa dróg, poprawa jakości obsługi medycznej, rozwój sieci szerokopasmowej - na jakie inwestycje powinna postawić gmina Cmolas? Możesz na ten temat się wypowiedzieć, wypełniając ankietę, którą Urząd Gminy w Cmolasie zamieścił na swojej stronie internetowej.

Strategia Rozwoju Gminy Cmolas jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju gminy na najbliższe kilka lat. Stanowi ona całościową koncepcję zarządzania rozwojem gminy Cmolas.

Ma ona za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, w konsekwencji prowadzić do poprawy życia mieszkańców gminy Cmolas.

W związku z tym cmolaski urząd prosi o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla samorządu. Link do ankiety dostępny TUTAJ>>>

- Zwracamy się z prośbą o pobranie załączonej ankiety, wypełnienie jej oraz przesłanie w formie skanu lub zdjęcia na adres email: elzbieta@cmolas.pl lub złożenie na Sekretariacie Urzędu Gminy Cmolas, Cmolas 237B, 36-105 Cmolas do 30 marca 2022 r.

- prosi urząd z Cmolasu.

Ankietę można również uzupełnić poprzez specjalny link, podany powyżej, dzięki czemu jest możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy