Reklama

Co kryje się na dnie Jeziora Solińskiego? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Co kryje się na dnie Jeziora Solińskiego? [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Teraz możemy cieszyć się z wypoczynku nad pięknym Jeziorem Solińskim. Żeby jednak tak się stało konieczne było wysiedlenie trzech tysięcy osób i zatopienie kilku wiosek. Zapraszamy na wycieczkę w przeszłość. Zobacz co teraz jest na dnie Jeziora Solińskiego!

O budowie zapory solińskiej szeroko pisaliśmy kilka dni temu. Żeby zre­ali­zo­wać, tą pełną roz­ma­chu kon­cep­cję, po­trzeba było po­świę­ce­nia ogrom­nego te­renu i wszystkiego, co tam się znajdowało. Wysiedlono trzy tysiące osób. Chcąc nie chcąc mu­siały one prze­pro­wa­dzić się do wy­żej po­ło­żo­nych miej­sco­wo­ści, co nie było ła­twe. Jak wspo­mi­nają dawni miesz­kańcy: "Kto miał dom mu­ro­wany, do­sta­wał mniej­sze od­szko­do­wa­nie. Kto z ko­lei miesz­kał w drew­nia­nym, mógł li­czyć na (...)  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy