Reklama

Cmolas powalczy w barażu

Opublikowano:
Autor:

Cmolas powalczy w barażu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mistrzowie naszego powiatu, uczniowie Szkoły Podstawowej w Cmolasie, zagrali 1 marca w wojewódzkim półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Impreza odbyła się w Nisku.

W zmaganiach wystąpiły po dwa najlepsze zespoły z poszczególnych rejonów, z zaliczeniem meczów rozegranych między nimi w ćwierćfinale. Były nimi SP nr 3 Tarnobrzeg, SP nr 5 Nisko (poprzedni mecz między nimi 15:8) oraz SP nr 11 Mielec i SP Cmolas (poprzedni wynik 10:14). Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Czachor (bramkarz), Dominik Noga (bramkarz), Paweł Czachor, Michał Lubera, Damian Szczepanek, Dawid Zuba, Kamil Wit, Kacper Mokrzycki i Hubert Urban, Wiktor Starzec, Konrad Kopeć. Opiekun: Jacek Tyczka. Nasi szczypiorniści w pierwszym meczu minimalnie przegrali z rywalami z SP nr 3 z Tarnobrzega. W drugim meczu pokonali niżan 15:8. W innych meczach Mielec ograł Nisko 11:7, Tarnobrzeg wygrał z Mielcem 11:6. 

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE