Reklama

Cmentarz wraca na sesję

Opublikowano: wt, 3 paź 2017 15:57
Autor:

Cmentarz wraca na sesję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Regulamin utrzymania cmentarza, zakwestionowany przez kilku radnych podczas sierpniowej sesji, wraca na wrześniowe posiedzenie rady. Z dużymi zmianami.

Regulamin utrzymania cmentarza został uchwalony razem z wprowadzonymi przez radnych w toku dyskusji zmianami. Po tym, jak trafił do nadzoru prawnego wojewody, okazało się, że wymaga kolejnych modyfikacji.

Informacja na... grobie
Kontrowersje podczas sierpniowej sesji wywołał m.in. zapis w regulaminie mówiący o tym, że grób można zlikwidować po 20 latach od pochowania danej osoby i nieopłaceniu tego miejsca na lata kolejne, tuż po tym, jak na grobie przez... trzy miesiące zostanie umieszczona informacja o tym fakcie.

Więcej w 39 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.