Reklama

Burmistrz Jan Zuba wręczył medale dla TikiTaki. Zobacz zdjęcia

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek, 9 marca w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej burmistrz Jan Zuba i skarbnik Jacek Mroczek spotkali się z podopieczną Uczniowskiego Klubu Sportowego „Tiki Taka” Magdaleną Niemczyk oraz trenerem Bogdanem Karkutem.

Burmistrz pogratulował młodej zawodniczce znakomitych osiągnięć oraz podziękował za godne reprezentowanie gminy podczas ostatnich rozgrywek w Toruniu.

ZOBACZ TAKŻE:

Z Halowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w lutym, Magda przywiozła dwa srebrne medale na dystansie 60 i 200 m, zdobywając tym samym już dziewiąty medal rangi Mistrzostw Polski.

- Zawodnicy UKS Tiki Taka w ostatnich miesiącach uczestniczyli również w zawodach w Mielcu i Spale, w których wywalczyli medale, wyróżnienia i poprawiali swoje rekordy życiowe. Ciężkie treningi, pasja i wytrwałość reprezentantów klubu przynoszą rezultaty. Kolbuszowscy lekkoatleci pomimo wielu obowiązków w pełni oddają się swojej pasji. Ich praca pod okiem trenerów procentuje nie tylko znakomitymi występami sportowymi i sukcesami klubu, ale przyczynia się także do promocji miasta i upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży

- docenia Urząd Miejski w Kolbuszowej.

Przed zawodnikami kolejne zmagania. W najbliższą sobotę (13 marca) wezmą udział w Halowych Mistrzostwach Polski woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych U14 i U13 w Mielcu. W kwietniu natomiast zaprezentują się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w biegach przełajowych w Tarnowie oraz na Mistrzostwach Polski w biegu górskim w stylu anglosaskim (U16 U18 U20 S) w Bielsku-Białej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy