Reklama

Bomba dyrektora

Opublikowano:
Autor:

Bomba dyrektora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Czy to prawda, że urologia zniknie z kolbuszowskiego szpitala? - z takim pytaniem zwróciła się do nas zaniepokojona mieszkanka gminy. Jak na krążące po mieście już od kilku tygodni plotki zareagował dyrektor lecznicy?

- Znowu źle zaczyna się dziać w kolbuszowskim szpitalu. Najpierw zlikwidowali ginekologię i położnictwo, a teraz ludzie mówią, że czarne chmury zawisły nad urologią. Za niedługo nic już nie będzie w tym szpitalu. Może wypada w końcu zadać pytanie, czyja to wina? - alarmowała kobieta, która skontaktowała się z naszą redakcją.
Lekarze uciekają

- Miał to być taki porządny oddział. Dyrektor chwalił się, że ściągnął najlepszych specjalistów. A teraz ludzie mówią, że lekarze uciekają do większych ośrodków. Jak odejdą, to kto tutaj przyjdzie leczyć? Znowu będzie takie tłumaczenie, że nie udało się znaleźć specjalisty i trzeba rozwiązać oddział - martwiła się nasza rozmówczyni. Jej zdaniem pododdział urologii, a zwłaszcza poradnia urologiczna, są w Kolbuszowej bardzo potrzebne. - Ludzie już się przyzwyczaili, że na miejscu mają lekarzy i nie muszą umawiać wizyt w Mielcu czy Rzeszowie. Niech dyrektor tym razem podejmie działania na czas, żeby nie było tak jak z porodówką - mówiła kobieta.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE