Reklama

Bliżej na grilla

Opublikowano:
Autor:

Bliżej na grilla - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Raniżowski samorząd szuka firmy, która wybuduje altanę rekreacyjną. Ta ma powstać z pieniędzy funduszu sołeckiego.

Firmy, które chcą wybudować altanę, mogą swoje oferty zgłaszać do czwartku, 31 sierpnia. Wybrany wykonawca na postawienie altany będzie miał czas do listopada tego roku.

Rekreacyjny obiekt z grillem powstanie z pieniędzy funduszu sołeckiego. Koszt zadania oszacowano na 14 tys. 359 zł 59 gr. - Altana stanie na boisku sportowym na osiedlu Piaski - mówi Edward Warzocha, sołtys Raniżowa. Taką lokalizację altany, jak dodaje gospodarz, podpowiedzieli mu nauczyciele. - Będzie też grill z tego względu, że uczniowie co roku jesienią i na wiosnę, aby zapalić grilla, muszą iść do Pogwizdowa na Rajską Dolinę. Droga schodzi 40 minut, a tutaj będą mieć wszystko na miejscu - dodaje.

Sołectwo Raniżów na swoje tegoroczne potrzeby otrzymało 29,3 tys. zł. 15 tys. zł przeznaczy na doprojektowanie i wykonanie oświetlenia ulicznego w rejonie ulicy Piaski. Oświetlenie zostanie wykonane również na ulicy Polnej. Resztę pieniędzy raniżowianie przeznaczą na budowę altany rekreacyjnej z grillem. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE