Reklama

Bezpłatna pomoc prawna w powiecie kolbuszowskim

Opublikowano: pon, 22 cze 2020 23:17
Autor:

Bezpłatna pomoc prawna w powiecie kolbuszowskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sprawiedliwości, nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie aktualnie odbywa się wyłącznie telefonicznie i mailowo.

- Działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa, w trakcie trwania epidemii, w powiecie kolbuszowskim, zostały zawieszone do odwołania. Przewidywany termin i sposób przywrócenia działania punktów zostanie podany do publicznej wiadomości - mówi Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

Poniżej wykaz numerów telefonów do adwokatów oraz radców prawnych, przyjmujących w poszczególnych punktach w powiecie kolbuszowskim.

 

Urzędnicy przypominają, że poszerzono krąg osób, które mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej o osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą - niezatrudniające innych osób w ciągu ostatniego roku

- Uproszczono też, na czas trwania epidemii, procedury udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz poza lokalem punktu. Przed uzyskaniem pomocy prawnej beneficjent nie musi składać pisemnego oświadczenia, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, a osoba fizyczna - przedsiębiorca nie składa oświadczenia o niezatrudnianiu innych osób w ciągu ostatniego roku - dodaje przedstawicielka starostwa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.