Reklama

Betlejemskie Światełko Pokoju

Opublikowano: czw, 28 gru 2017 16:48
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI „W Tobie jest światło” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. Betlejemskie Światełko już jest w naszym powiecie. Jego uroczyste przekazanie Staroście Kolbuszowskiemu Józefowi Kardysiowi nastąpiło w środę, 20 grudnia, podczas spotkania świątecznego pracowników starostwa i jednostek w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej.

Delegacja hufca harcerskiego wraz z panią komendant Julitą Stępień, przekazała światło na ręce Starosty Kolbuszowskiego wraz z życzeniami zdrowych, pogodnych i  spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Betlejemskie Światło Pokoju płonie wiecznie w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Od niego co roku odpala się świecę, której płomień niesiony jest przez skautów w wielkiej sztafecie do najdalszych zakątków kontynentu. Docierają do parafii, szkół, szpitali, urzędów, galerii handlowych i domów. Dzielą się radosną nowiną, przekazują największe, uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.