Reklama

Beniaminek wzmacnia obronę

Opublikowano:
Autor:

Beniaminek wzmacnia obronę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Raniżovia po roku przerwy wraca na boiska klasy okręgowej. Żeby zmów nie była to jednorazowy przygoda, klub działa na rynku transferowym.

Zarząd Raniżowa potwierdził, że bramkarzem raniżowskiej drużyny będzie Mateusz Kozioł. Nie będzie jednak jedynym graczem z czwartoligową przeszłością w kadrze beniaminka. Obronę wzmocni Robert Micek (ostatnio KS Dzikowiec). Przymierzany do gry w Raniżowie jest ofensywny Grzegorz Wróblewski – ostatnio grający trener rezerw Kolbuszowianki. – W B klasie strzelał dużo goli. Liczymy na niego – nie ukrywa Jan Samojedny, działacz Ranizovii. Trener Waldemar Mazurek leczy jeszcze kontuzję (naciągnięcie mięśnia dwugłowego), ale na ligę ma być gotowy do walki. Nowy szkoleniowiec Raniżovii szuka jeszcze obrońcy i sam ma grać właśnie w formacji defensywnej.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE