Reklama

Będzie w końcu chodnik w kierunku ujęcia wody w Cmolasie

Opublikowano:
Autor:

Będzie w końcu chodnik w kierunku ujęcia wody w Cmolasie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wójt gminy Cmolas poinformował na ostatnim zebraniu wiejskim o planowanej budowie chodników i remoncie drogi.

Jak powiedział Eugeniusz Galek, aktualnie wykonywany jest projekt chodnika przy drodze powiatowej Cmolas-Mechowiec, w kierunku ujęcia wody. - Będzie to kontynuacja istniejącego traktu. Mam nadzieję, że to będzie zadanie wspólne z powiatem w roku 2021 - podkreślił włodarz.

Wójt wspomniał także o realizacji projektu chodnika przy piekarni w Cmolasie. Gmina Cmolas planuje także w niedalekiej przyszłości wyremontować drogę biegnącą w kierunku oczyszczalni, ponieważ trwa tam budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. - Ruch transportu i to o różnej wadze będzie zwiększony, dlatego tamtejszą drogę trzeba wyremontować - zaznaczył szef cmolaskiej gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE