Reklama

Będzie nowy chodnik. Prace trwają

Opublikowano:
Autor:

Będzie nowy chodnik. Prace trwają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do końca listopada potrwa przebudowa drogi gminnej ul. Marii Siedmiograj w Kolbuszowej.

Zakres robót obejmuje wybudowanie chodnika od skrzyżowania z ul. Kossaka do skrzyżowania z ul. Krakowską. Ma on powstać na odcinku o długości ok. 339 metrów. Dodatkowo zostanie wykonana konstrukcja podbudowy i nawierzchni chodnika

- A także częściowej wymiany istniejącego krawężnika, przebudowy istniejących zjazdów publicznych i indywidualnych

- nadmieniają pracownicy magistratu. 

Wykonawcą zadania o wartości ponad 94 tys. zł jest firma Prima-Bud z Sandomierza. Podpisanie umowy odbyło się 13 października w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. Tego dnia została również podpisana umowa na przebudowę ul. Witosa w Kolbuszowej. Jest to kontynuacja wykonania dalszych prac z zakresu branży sanitarnej i drogowej.


 

W ramach zadania ulica zyska nową nawierzchnię, przebudowana zostanie infrastruktura towarzysząca. Ponadto przebudowane zostaną zjazdy do posesji, powstaną nowe miejsca postojowe oraz chodniki. Inwestycja zostanie zakończona w grudniu. Koszt tego zadania to 267 tys. zł. Wykonawcą inwestycji jest firma Molter z Głogowa Małopolskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE