Reklama

Reklama

Będą mieć kanalizację. Gdzie?

Opublikowano: 19 lipca 2020 09:00
Autor:

Będą mieć kanalizację. Gdzie?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy tzw. Spaleniska w Cmolasie doczekają się kanalizacji. Inwestycja ma być gotowa do końca listopada.

Zadaniem objętych ma być około 80 działek, które nie są jeszcze podpięte do kanalizacji sanitarnej. Znajdują się one w Cmolasie, w okolicach drogi powiatowej relacji Cmolas-Mechowiec (przed ujęciem wody w Cmolasie).

Wielu mieszkańców tamtego rejonu wsi upominało się o wykonanie kanalizacji. Wreszcie doczekają się oni realizacji tak potrzebnej inwestycji. Jak informuje Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, jest to jeden z ostatnich etapów skanalizowania Cmolasu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.