Reklama

BADMINTON. Konrad Płoch wywalczył w rozegranych w Białymstoku mistrzostwach Polski srebrny medal

Opublikowano:
Autor:

BADMINTON. Konrad Płoch wywalczył w rozegranych w Białymstoku mistrzostwach Polski srebrny medal  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Konrad w tym roku walczy już w kategorii młodzieżowca. W Białymstoku zgłosił się do walki w grze podwójnej mężczyzn i grze mieszanej.

 W tej pierwszej we współpracy z Patrykiem Kopciem ze Stali Nowa Dęba odpadł już w pierwszej rundzie. Zdecydowanie lepiej szło mu z Olą Goszczyńską z Milenium Warszawa. Duet Goszczyńska-Płoch zna się od paru lat. W mistrzostwach dotarli aż do finału. Przegrali z parą Paweł Śmiłowski/Magdalena Świerczyńska 0:2 (18:21, 18:21).

– Srebro to sukces Konrada. Śmiłowski to bardzo utytułowany zawodnik, jeździ po całym świecie – zaznaczał Piotr Surowiec, trener Startu. 

W Białymstoku klub z Widełki miał jeszcze jednego reprezentanta. Był nim Paweł Kopański. W grze pojedynczej wygrał jeden mecz. W drugiej rundzie trafił na turniejową "1" – Mateusza Danielaka, z którym przegrał 0:2 (14:21, 11:21).

Sprawdził się również w grze podwójnej mężczyzn. Uległ we współpracy z Łukaszem Stępniewskim duetowi Bartosz Frontczak/Krzysztof Łukowski 0:2 (17:21, 16:21).

Więcej w aktualnym Korso 


Fot. Archiwum klubowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE