Reklama

Apel zaszczepionego posła Zbigniewa Chmielowca

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Apel zaszczepionego posła Zbigniewa Chmielowca  - Zdjęcie główne

Poseł Chmielowiec apelował o szczepienie się przeciwko Covid-19. | foto Archiwum Korso

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Autobus, w którym można się zaszczepić, wyruszył w trasę po powiecie kolbuszowskim. Czy to sprawi, że mieszkańcy liczniej i chętniej przyjmą specyfik przeciwko Covid-19?

Konferencja prasowa zorganizowana w Ostrowach Tuszowskich (gmina Cmolas) w środę, 18 sierpnia, była inauguracją trasy szczepionkobusa po powiecie kolbuszowskim. Nie bez przyczyny objazdowy punkt szczepień rozpoczął trasę od gminy Cmolas. To tam bowiem procent zaszczepionych mieszkańców jest najniższy

Na konferencji obecny był także Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP, który wyraził nadzieję, że rozpoczęta akcja szczepień przeciwko Covid-19 w szczepionkobusie przyniesie pożądany efekt, a mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego przybędą tłumnie, aby przyjąć swoją dawkę. 

- Zwracam się z apelem, do tych wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji. Z apelem człowieka, który zaszczepił się w pierwszym możliwym terminie dwoma dawkami Pfizera i nie miałem osobiście żadnych skutków ubocznych

- mówił poseł Chmielowiec.

- Miejmy na uwadze swoje rodziny, swoich dziadków, swoje mamy, najbliższych. W niedługim czasie dzieci pójdą do szkoły. Miejmy na uwadze całą wspólnotę w powiece kolbuszowskim, w województwie, w całej Polsce. Miejmy na uwadze również dobro pracowników ochrony zdrowia. Miejmy również na uwadze dobro przedsiębiorców, którzy tworzą miejsca pracy, a kolejny lockdown mógłby doprowadzić do upadku wielu firm

- apelował parlamentarzysta. 

Zbigniew Chmielowiec zauważył dodatkowo, że w związku z tym, że Polacy są mniej chętni na szczepienia przeciwko Covid-19, Polska przekazuje szczepionki innym krajom. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy