Reklama

Altana i piękny ogród powstały w Hucie Komorowskiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Altana i piękny ogród powstały w Hucie Komorowskiej  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Projekt pod nazwą "Nasze mini arboretum" to drobny ogród z zadaszoną altaną, która powstała obok remizy OSP w Hucie Komorowskiej.

Tą wyjątkową inicjatywą wykazało się stowarzyszenie Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej. Finansowanie oparto o darowiznę od Fundacji Orlen, w ramach programu "Moje miejsce na ziemi". Ogród z altaną powstał, ponieważ napływały do stowarzyszenia wnioski w tej sprawie. Mieszkańcy potrzebowali miejsca do rekreacji i wypoczynku. Prace trwały od czerwca. Na chwilę obecną teren sukcesywnie jest upiększany. Ogród jest ogólnodostępny dla lokalnej społeczności. W planach są jeszcze do wykonania m.in. ławki.

- Działania przy mini arboretum przewidziane w projekcie zostały zrealizowane w całości - mówi Ewa Kopeć, prezes stowarzyszenia z Huty. Jak dodaje nasza rozmówczyni, sporo jest jeszcze do zrobienia. - Dlatego sukcesywnie w miarę posiadanych środków i zaangażowania wolontariuszy będziemy arboretum dopracowywać i doposażać. W jakim kierunku? To zależy od dbałości i zapotrzebowania użytkowników tego miejsca - dodaje prezes. 

Ewa Kopeć, prezes stowarzyszenia Towarzystwa Przyjaciół Huty Komorowskiej:

- Ponieważ wkład pracy charytatywnej przy budowie ogrodu i altany był nieoceniony, chciałabym bardzo wszystkim podziękować za bezinteresowną pomoc. Bez nakładu pracy społecznej i naszych wolontariuszy budowa ogrodu nie byłaby możliwa, gdyż przeznaczone na ten cel pieniądze wystarczyły jedynie na zakup materiałów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy