Reklama

Alarm powodziowy już nie tylko w Kolbuszowej, ale w całym powiecie kolbuszowskim

Opublikowano: 22 maja 2019 12:45
Autor: Bartosz Posłuszny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W środę, 22 maja, o godz. 7.30, w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej, starosta kolbuszowski zwołał posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Uczestniczyli w nim: burmistrz Kolbuszowej, wójtowie gmin z powiatu kolbuszowskiego, komendant kolbuszowskiej policji oraz komendant Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej.

Podczas posiedzenia podjęto decyzję o wprowadzeniu alarmu powodziowego na terenie całego powiatu kolbuszowskiego.

Na chwilę obecną podejmowane są działania mające na celu zabezpieczenie mieszkańców w podtopionych i zalanych budynkach. Wszystkie jednostki z terenu powiatu OSP cały czas biorą udział w działaniach. W naszym powiecie ewakuowane zostały trzy rodziny (z użyciem pontonu) oraz odnotowano jedną samoewakuację. W dwóch szkołach, na terenie gminy Kolbuszowa, zostały odwołane zajęcia.

W Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej oraz Urzędach Gmin w całym powiecie uruchomione zostały całodobowe dyżury. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.