Reklama

8 skarg na wójta Dzikowca. Radni zajmą się ich rozpatrzeniem na najbliższej sesji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

8 skarg na wójta Dzikowca. Radni zajmą się ich rozpatrzeniem na najbliższej sesji - Zdjęcie główne

Czy Józef Tęcza, wójt Dzikowca, ma się czego obawiać? | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższy poniedziałek (27 czerwca) w sali narad urzędu odbędzie się sesja Rady Gminy Dzikowiec. Samorządowcy wezmą pod lupę 8 skarg na działalność wójta gminy Dzikowiec. 7 z nich będzie podlegało rozpatrzeniu przez radnych.

W najbliższy poniedziałek (27 czerwca) od godz. 9 rano dzikowieccy radni na sesji będą zajmować się między innymi rozpatrzeniem siedmiu z ośmiu skarg na wójta gminy Dzikowiec. Jedna pozostanie bez rozpatrzenia. Samorządowcy podejmą decyzję, czy skargi są zasadne, czy też nie.

W planach obrad są również zmiany w uchwale budżetowej czy przystąpienie do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Dzikowiec.

Jak udało nam się wstępnie dowiedzieć, skargi wpłynęły od osoby prywatnej i dotyczą nieudostępnienia informacji publicznej przez wójta dzikowieckiej gminy. Próbowaliśmy uzyskać więcej informacji od Genowefy Dębiak, sekretarz gminy, ta jednak była dla nas nieuchwytna.

Do tematu wrócimy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy