Reklama

"500 plus" tylko dla zaszczepionych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

"500 plus" tylko dla zaszczepionych - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Akcja szczepienia przeciw COVID-19 wzbudza wiele kontrowersji, a dodatkowa gotówka za zaszczepienie się była wskazywana ostatnio jako dobra zachęta do tego, aby jednak "dać się ukłuć".

Okazuje się, że wizja nagród pieniężnych za wzięcie udziału w akcji szczepienia zyskuje coraz większą popularność i uznanie wśród samorządowców. Stało się tak choćby w Lubartowie w województwie lubelskim. Wójt Krzysztof Kopyść ustanowił nagrody dla lokalnych urzędników samorządowych, którzy poddadzą się szczepieniu. 

 

Zdaniem samorządowca nagroda finansowa za zaszczepienie ma dwa cele: jak najszybsze wyjście z pandemii oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom gminnych instytucji. (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy