Reklama

4 tysiące sadzonek świerka za darmo!

Opublikowano: sob, 26 wrz 2020 11:00
Autor:

4 tysiące sadzonek świerka za darmo!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ramach akcji "SadziMy" Nadleśnictwo Kolbuszowa rozdało cztery tysiące sadzonek świerka pospolitego, przeznaczonych do posadzenia m.in. w przydomowych ogródkach.

W piątek, 18 września, Nadleśnictwo Kolbuszowa, jak wszystkie nadleśnictwa w Polsce, wzięło udział w akcji "sadziMy", zainicjowanej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę. - Szacujemy, że do akcji przyłączyło się około 600 osób, w tym miejscowa ludność. Na kolbuszowskim rynku, gdzie prowadziliśmy akcję, odwiedziły nas dzieciaki z pobliskiego przedszkola, które wspólnie z wychowawczynią odebrały od nas sadzonki i posadziły drzewka przy swoim przedszkolu - relacjonuje Kinga Mazur, przedstawicielka kolbuszowskiego nadleśnictwa.

- Bardzo cieszy nas tak duże zaangażowanie w sadzenie drzew, ponieważ są one potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie. Drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na nasze samopoczucie. Ponadto są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt - podkreśla Kinga Mazur.

Dzięki wspólnej akcji wszyscy mogą z łatwością posadzić własne drzewo na przykład w przydomowym ogródku. - Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do włączania się w kolejne akcje sadzenia drzew - piszą pracownicy Nadleśnictwa Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE