Reklama

300 tys. złotych na chodnik w Ostrowach Tuszowskich. Radny ma wątpliwości czy inwestycja powstanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: B. Posłuszny

300 tys. złotych na chodnik w Ostrowach Tuszowskich. Radny ma wątpliwości czy inwestycja powstanie - Zdjęcie główne

Ryszard Gaweł ma obawy i wątpliwości, czy trakt doczeka się realizacji. | foto B. Posłuszny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Cmolas ponownie na budowę chodnika w Ostrowach Tuszowskich chce przeznaczyć 300 tys. zł.

Ponownie, ponieważ w zeszłym roku ta sama kwota została zabezpieczona na budowę traktu we wsi, przy drodze powiatowej. Wówczas Zarząd Dróg Powiatowych w Kolbuszowej ubiegał się o dofinansowanie zadania z zewnątrz. Nie udało się jednak pozyskać pieniędzy i inwestycja wypadła z planu. 

W tym roku gmina ponownie chce dać na budowę chodnika 300 tys. zł. Radny Ryszard Gaweł ma obawy i wątpliwości, czy trakt doczeka się realizacji. - To kolejny trzeci raz z rzędu, pieniądze przeznaczane są dla powiatu - zauważył radny z Ostrów Tuszowskich. Przypomniał on o staraniach powiatu o dofinansowanie, które nie doszło do skutku.

- Chodnika jak nie było, tak nie ma. Do trzech razy sztuka. Szczerze mówiąc, jestem przeciwny takiemu przeznaczeniu tych pieniędzy, bo lepiej te pieniądze, które przeznaczamy w ten sposób, przeznaczyć na budowę tego chodnika, i jakiś odcinek były gotowy. A tak to kolejne 300 tys. zł zostanie zamrożone

- argumentował samorządowiec, dodając, że ma nadzieję, że tym razem się uda.

- Ale obawiam się, że te pieniądze będziemy musieli zdjąć z budżetu. Jestem za, ale wewnętrznie jestem przeciw - skwitował radny Gaweł.  

Finalnie jednak Rada Gminy w Cmolasie jednogłośnie postanowiła przeznaczyć 300 tys. zł na budowę chodnika wzdłuż powiatówki w Ostrowach Tuszowskich. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy