Reklama

25-lecie parafii pw. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: FB Parafia Św. Brata Alberta w Kolbuszowej.

25-lecie parafii pw. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne

foto FB Parafia Św. Brata Alberta w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (22 sierpnia) wierni będą świętować 25-lecie parafii.

W niedzielę o godzinie 12 odprawiona zostanie msza dziękczynna w kościele parafialnym pw. Świętego Brata Alberta w Kolbuszowej.


Tej mszy świętej będzie przewodniczył ksiądz biskup Kazimierz Górny, który wydał dekret erygowania parafii.

- Będziemy wspólnie dziękować za naszą parafię. Na tej Mszy świętej będzie przekazywany pobłogosławiony chleb przez księdza Biskupa do każdego domu naszej parafii. Zapraszamy członków grup duszpasterskich i wszystkich mieszkańców naszej parafii

- czytamy w ubiegłotygodniowych ogłoszeniach parafialnych. 

Od jutra posługę kapłańską w parafii będzie pełnić dwóch wikariuszy. Zostali oni mianowani przez biskupa Jana Wątrobę. Ks. Przemysław Zapór mianowany został kapelanem szpitala powiatowego w Kolbuszowej, a wikariuszami zostali mianowani ks. Sławomir Piętowski z parafii św. Józefa z Rzeszowa Staromieścia i ks. Mateusz Olbrot z sąsiedniej parafii Wszystkich Św. w Kolbuszowej. Ksiądz Przemysław Pelczar będzie pełnił posługę w parafii Dobrego Pasterza w Jasło-Sobniów.

Transmisję z jutrzejszych uroczystości można będzie obejrzeć online TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy