Reklama

- Zdrowie dopisuje, ale nie wiem, czy poradziłbym sobie w czwartej lidze - mówi Norbert Król, bramkarz Sokoła Kolbuszowa Dolna

Opublikowano:
Autor:

- Zdrowie dopisuje, ale nie wiem, czy poradziłbym sobie w czwartej lidze - mówi Norbert Król, bramkarz Sokoła Kolbuszowa Dolna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z zawodnikiem Sokoła Kolbuszowa Dolna, rozmawia Marcin Jastrzębski.

Wygrywacie mecz za meczem. Wygląda na to, że trochę nie pasujecie już do tej ligi.

- Nie, tak jeszcze nie "odpłynęliśmy".

 

Wygląda na to, że nie stracicie tej przewagi nad Lechią.

- Spodziewałem się trudniejszego meczu z Olchovią. Tam Andrij Khoptowyj wsadził mi dwie bramki z rzutów wolnych. U nas poszło nadspodziewanie gładko. Wiedziałem, że postawi nam się Raniżovia. Punktujemy, a to zawsze cieszy. Pewnie znalazłbym w drużynie takich, którzy już poczuliby się bardzo mocni, ale tego, żebyśmy nie bujali w chmurach, pilnuje trener Leśniowski. Na pewno niektórym by już uderzyła woda sodowa. Jednak wierzymy w ten awans.

 

Jak chłodzi głowy?

- Powtarza nam na każdym treningu, przed każdym spotkaniem. Przygotowujemy się pod konkretnych rywali, nie kalkulujemy. Słyszymy ciągle: "najważniejszy jest najbliższy mecz". Nie sposób się z nim nie zgodzić. Nieważne, co będzie za tydzień, za dwa i to, co zrobią inni.

 

Komplet punktów o czym świadczy?

- Że jesteśmy dobrze przygotowani do rundy. Nasza gra wygląda na coraz lepiej zorganizowaną. Mamy wyjątkowo szeroką i wyrównaną kadrę. Trenera i zarząd powinno wyjątkowo cieszyć to, jak radzi sobie nasza młodzież. W Woli Chorzelowskiej, w drugiej części gry na boisku było aż 8 młodzieżowców. Ze starszyzny zostałem tylko ja, Piotrek Karkut i Andrzej Skowron i w takich zestawieniu zdobyliśmy 3 gole. Po dobrze przepracowanej zimie chłopakom nie brakuje sił, wszyscy solidnie mobilizują się przed każdym meczem.

 

Lechię macie u siebie.

- Oni potrafią grać w piłkę, również na dużych boiskach.

 

Cała rozmowa w aktualnym Korso

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE