Reklama

- Serce rośnie, że ludzie chcą pomagać - mówi pracownik ochrony zdrowia

Opublikowano:
Autor:

- Serce rośnie, że ludzie chcą pomagać - mówi pracownik ochrony zdrowia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie tylko akcja nakarm medyka, znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Kolbuszowscy przedsiębiorcy dostarczają dla ratowników medycznych najpotrzebniejsze rzeczy. - Serce rośnie, że ludzie chcą pomagać - mówi pracownik ochrony zdrowia.

To idealny przykład na to, że dobro wraca pod różną postacią. Baner ufundowany przez mieszkańców wisi na bramie szpitala. Tym gestem dziękują służbie zdrowia za poświęcenie i trud.

Pomagają

 W ostatnich dniach kolbuszowska służba zdrowia otrzymała od lokalnych przedsiębiorców najpotrzebniejsze rzeczy. Znalazło się nawet coś na relaks po pracy.

Na fanpageu Ratownictwa Medycznego w Kolbuszowej sukcesywnie pojawiają się nowe informacje dotyczące przejawów bezinteresownej pomocy. Co to dokładnie znaczy? To, że lokalni przedsiębiorcy pomagają, jak tylko mogą. 

 - Właściciel punktu AGD RTV z ul. Placu Wolności w Kolbuszowej dostarczył do naszego miejsca stacjonowania pralkę, która posłuży nam na pewno przez długi czas - podkreślają ratownicy. To jednak nie koniec niespodzianek. Również i radni powiatowi włączyli się do akcji i ufundowali suszarkę bębnową do ubrań. 

 Do pomocy włączają się wszyscy. - Znajomi jednego z naszych ratowników zakupili dla wszystkich koszulki promujące akcję #niekłammedyka. Tym samym na bieżąco będziemy mogli rozpowszechniać tę bardzo ważną akcję - podkreślają - Oby tylko pogoda sprzyjała  i pozwoliła nam na pokazywanie tego hasła - dodają medycy.

Jeden ze sklepów przy ul. Tyszkiewiczów zaopatrzył ratowników w spory zapas wody mineralnej. Również i rodzinna firma z Kolbuszowej wspomogła swoimi produktami ratowników medycznych. - Dziękujemy serdecznie za włączenie się do ogólnopolskiej akcji #nakarmmedyka - mówią wdzięczni medycy.

Mów prawdę

 W całej akcji nie mogło zabraknąć punktów gastronomicznych, które stanęły na wysokości zadania. Wspomagają oni medyków pysznymi obiadami. Również i pizzerie włączyły się w tę inicjatywę. - To olbrzymie wsparcia dla nas w trudnym czasie pracy w tych szczególnych warunkach - nadmieniają ratownicy. 

Nie tylko znalazło się coś dla ciała i ducha. Jedna z lokalnych firm wspomogła medyków profesjonalnym odkażeniem karetek, świadcząc usługi ozonowania.

- Jest nam niezmiernie miło, że są ludzie, którzy chcą nas wspomagać i widzą trud, jaki wkładamy w naszą prac. Szczególnie w ostatnim czasie, kiedy musimy stawiać czoła wyzwaniu pod tytułem koronawirus - podkreślają medycy.

Pamiętajcie, nie zatajajcie informacji, jeśli mieliście kontakt z kimś z zagranicy. - Chodzi o wasze i nasze zdrowie oraz bezpieczeństwo. Jeśli nie powiecie tego w odpowiednim czasie, będziemy musieli przejść na przymusową kwarantannę - przypominają ratownicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE