Reklama

- Nie widziałem Lechii w tej rundzie. Najważniejsze będzie to, co my zagramy – mówi Piotr Karkut, kapitan Sokoła Kolbuszowa Dolna

Opublikowano:
Autor:

- Nie widziałem Lechii w tej rundzie. Najważniejsze będzie to, co my zagramy – mówi Piotr Karkut, kapitan Sokoła Kolbuszowa Dolna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z Piotrem Karkutem rozmawia Marcin Jastrzębski.

W niedzielę być może najważniejszy mecz w sezonie.

- Będzie ciężko, ale damy radę. Nie kalkulujemy, chcemy wygrać.

 

Remis też byłby niezły.

- Może i tak, ale dobrze byłoby zdobyć pełną pulę.

 

Wiecie, czego się spodziewać po Lechii?

- W tej rundzie ich nie widziałem, ale myślę, że przy naszej dobrej grze wszystko będzie dobrze. Wierzymy w siebie, w swój sukces. Są kontuzje, ale my mamy kim grać. Ktoś wypada, ale są solidni zmiennicy. Przed nami dwa najcięższe mecze w rundzie wiosennej.

 

3:1 w Mielcu to znaczy, że wy mocni czy rezerwy Stali słabe?

- Zagraliśmy mądrze. Rywale nieźle grali piłką, chcieli nas zdominować, ale dobrze przesuwaliśmy się, dobrze się ustawialiśmy i po przyjęciu piłki na swojej połowie wiedzieliśmy, jak ich ukąsić. Mieliśmy więcej okazji bramkowych. Oni podchodzili na 20. metr, ale nic z tego nie wynikało.

 

Zagracie na Wolskiej w Kolbuszowej. To nie jest wasz stadion.

- Trochę większe boisko. Trenujemy teraz na nim, żeby się przyzwyczaić.

 

Będziesz "lagował" po przekątnej?

- Parę lat już tak kopię. To nie "laga", to długie podania. Z wolnego też udało mi się ostatnio zdobyć gola, więc stopa jest już nieźle ułożona.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE