Reklama

Mieszkańcy kontra motocrossowcy. Wezwano karetkę a sprawą zajęła się kolbuszowska policja

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Mieszkańcy kontra motocrossowcy. Wezwano karetkę a sprawą zajęła się kolbuszowska policja - Zdjęcie główne

foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW - Zakłócają spokój, niszczą uprawy, za nic mają własność prywatną. Człowiek został pobity, ponieważ zwrócił im uwagę. Są bezkarni, policja nic z tym nie robi - skarży się nasza Czytelniczka na mężczyzn jeżdżących quadami i crossami po Krzątce (gm. Majdan Królewski). Wersja drugiej strony jest zupełnie inna. Co na to wszystko policja?

Kilka dni temu nasza redakcja została powiadomiona o zdarzeniu, do którego miało dojść w czwartek, 1 września, w Krzątce. Jak poinformowała nasza Czytelniczka, grupa mężczyzn miała pobić jednego z mieszkańców wsi, bo ten zwrócił im uwagę, by ci nie jeździli crossami i quadami po uprawach i prywatnych polach. 

Zgłoszenie pobicia potwierdziła kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. Policjanci z Posterunku Policji Raniżów interweniowali w czwartek (1 września) około godz. 16.20 w Krzątce w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pobicia mężczyzny przez grupę młodych osób. 

- Na miejscu policjanci zastali 68-leniego mieszkańca gminy Majdan Królewski, który oświadczył, że został zaatakowany przez grupę młodych osób, którzy poruszali się na pojazdach typu cross, którym wcześniej zwrócił uwagę, aby nie jeździli po terenie leśnym tymi pojazdami

- wyjaśniła przedstawicielka kolbuszowskiej policji. 

Mężczyzna posiadał ranę głowy, został zabrany przez pogotowie ratunkowe.


Takiej "broni" miał użyć mężczyzna.

Komisarz Skubisz-Tęcza poinformowała, że w trakcie patrolu w rejonie miejsca zgłoszenia policjanci zastali grupę pięciu osób siedzących na motocyklach typu cross w wieku od 17 do 24 lat. Zostali oni wylegitymowani.

- Rozpytani przez policjantów na okoliczność zgłoszenia, podali odmienną wersję zdarzenia, twierdząc, że zostali oni zaatakowani przez mężczyznę, który miał uderzać ich kijem zakończonym gwoździem. Twierdzili również, że mężczyzna miał zostać przez nich obezwładniony. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli drewniany kij z metalowym końcem

- przekazała naszej redakcji rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

W związku z powyższym  prowadzone jest postępowanie, w ramach którego policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy